67

من تحمل دوری از تو رو ندارم. تو این حدودا سه سال یاد ندارم از تو بی خبر بوده باشم روزی. تو دیگه حتی جزئی از من نیستی. تو تمام منی. من نمیتونم ازت دور باشم. خدا میدونه چقدر برام سخته. دوری از تو یه طرف، اینکه فکر کنم تو تو چه شرایط سختی ممکنه باشی اونجا از طرف دیگه باعث میشه دلم ریش ریش شه. تو توی قلب منی. من آرزوهای خوب میکنم. آرزو میکنم اونجا پر از خاطرات قشنگ باشه برات که هی مدام و بارها برام تعریف کنی و هیچ وقت شنیدنش برای من تکراری نیست. آرزو میکنم برات زود بگذره که اصلن نفهمی کی رفتی و کی تموم شده. آرزو میکنم اونجا دلت تنگ نشه و ناراحت نباشی، اصلن من دلتنگی های جفتمون رو میکشم ولی تو آروم باش. باشه؟ این روزها زود تموم میشه و دوباره میای. فقط بدونی که تو قلب من جا داری. من هنوز شبا با فکر تو میخوابم و صبح ها اولین چیزی که میاد تو ذهنم تویی. من هنوز تو رو توی همه لحظه هام دارم و حتی اگه ازت بیخبر باشم قلبم برای تو میتپه. سرباز من. زیباترین پسر تمام زندگیه من. تو از این روزها با بهترین خاطره ها و حس های قشنگ عبور میکنی و من به این فکر میکنم دلتنگی برای تو، وقتی که این روزها تموم شه، خاطره میشه.

دوستت دارم. به اندازه ی از اینجا تا آسمون

مشخصات

آخرین جستجو ها